«Батьківщина» підтримує осучаснення пенсій силовикам

Комітет ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності звернувся до Голови парламенту Андрія Парубія з проханням підтримати проект Постанови про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб (№ 7492).

Відповідне рішення про звернення ініціював член «Батьківщини», Голова Комітету Андрій Кожем’якін.

Члени Комітету ВРУ також вважають за необхідне розглянути проект Постанови на найближчому пленарному засіданні парламенту.

Зазначимо, що відповідний документ має забезпечити проведення відповідних перерахунків розмірів пенсії в порядку та строки, передбачені чинним законодавством України.

Посилення соціального захисту військовослужбовців та працівників правоохоронних органів здійснюватиметься  шляхом осучаснення пенсій  в залежності від термінів призначення їм цих пенсій.

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності також звернувся до Кабінету Міністрів України вжити заходів, передбачених чинним законодавством щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

Нагадаємо, члени Комітету є авторами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей».

Після ухваленням цього Закону, Кабмін  повинен був здійснити перерахунок пенсій цим категоріям громадян.

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності звертався до Кабміну з проханням передбачити відповідні зміни для збільшення видаткової частини проекту Держбюджету на 2017 рік для забезпечення відповідних перерахунків пенсій.

Проте уряд цього не зробив.

З огляду на ситуацію, Комітет ВРУ направив Кабміну лист щодо виконання вимог підпункту 2 пункту 9 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Цим документом уряду доручено до 1 листопада 2017 року підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо перерахунку пенсій військовослужбовців з урахуванням оновленого грошового забезпечення.

Проте на сьогодні зазначений законопроект не поданий на розгляд до Верховної Ради України.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Мир в Україні не повинен досягатися шляхом капітуляції, – Юлія Тимошенко у Загребі

Мир в Україні не повинен досягатися шляхом капітуляції, – Юлія Тимошенко у Загребі

Юлія ТИМОШЕНКО: «Земельну аферу влади треба зупинити!»

Юлія ТИМОШЕНКО: «Земельну аферу влади треба зупинити!»

Олександр Чорноіваненко бореться за  вирішення фінансових проблем Східного гірничо-збагачувального комбінату

Олександр Чорноіваненко бореться за вирішення фінансових проблем Східного гірничо-збагачувального комбінату

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.