Депутат з Кропивницького розробив програму співфінансування ремонту багатоквартирних будинків

Голова фракції «Батьківщина» в міськраді Кропивницького Олександр Цертій провів засідання «круглого столу» за участю представників громади, на якому презентував свою програму співфінансування робіт з енергозбереження та ремонту багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації.

Житловий фонд Кропивницького переважно дуже зношений. Власники квартир самі не в змозі повністю привести до ладу обдерті під’їзди, залатати покрівлю, відремонтувати підвали, замінити електричні мережі.

Проаналізувавши стан житлових багатоквартирних будівель у Кропивницькому та вивчивши досвід інших міст, «батьківщинівець» Олександр Цертій знайшов оптимальне розв’язання проблеми. Програма, підготовлена депутатом, передбачає спільне фінансування робіт із енергозбереження й ремонту житла кропивничан – самими мешканцями та з міського бюджету.

За розрахунками голови фракції «Батьківщина» в міськраді, для цього місту протягом трьох років потрібно виділити 75 мільйонів гривень. Олександр Цертій пропонує 90 відсотків вартості робіт з енергозбереження фінансувати з міського бюджету й 10 відсотків – за рахунок співвласників будинку. Що стосується ремонту житла, то, на думку депутата, 40 відсотків коштів потрібно забезпечити з бюджету, а 60 відсотків покласти на городян.

«Батьківщинівець» окреслив нескладний механізм втілення програми.

«Щоб будинок потрапив до програми співфінансування, потрібно створити ініціативну групу, яка визначить обсяг робіт і подасть заявку в управління житлово-комунального господарства. Потім фахівці управління обстежують будинок, визначають орієнтовну вартість робіт і укладають зі співвласниками договір на виконання затверджених робіт», – розповів Олександр Цертій.

Активісти багатоквартирних будинків, які брали участь у засіданні «круглого столу», позитивно сприйняли ініціативу депутата від «Батьківщини» й висловили готовність підтримувати всі його починаннях на користь громади.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Лідер Кропивницької “Батьківщини” пропонує впровадити доступні кредити на житло

Лідер Кропивницької “Батьківщини” пропонує впровадити доступні кредити на житло

Депутати з Кропивницького привітали учнів і вчителів “Школи козацько-лицарського вихованя” із ювлеєм закладу

Депутати з Кропивницького привітали учнів і вчителів “Школи козацько-лицарського вихованя” із ювлеєм закладу

Кропивницькі “батьківщинівці” облаштували для місцевих дітлахів “Країну розваг”

Кропивницькі “батьківщинівці” облаштували для місцевих дітлахів “Країну розваг”

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.