Депутат з Кропивницького розробив програму співфінансування ремонту багатоквартирних будинків

Голова фракції «Батьківщина» в міськраді Кропивницького Олександр Цертій провів засідання «круглого столу» за участю представників громади, на якому презентував свою програму співфінансування робіт з енергозбереження та ремонту багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації.

Житловий фонд Кропивницького переважно дуже зношений. Власники квартир самі не в змозі повністю привести до ладу обдерті під’їзди, залатати покрівлю, відремонтувати підвали, замінити електричні мережі.

Проаналізувавши стан житлових багатоквартирних будівель у Кропивницькому та вивчивши досвід інших міст, «батьківщинівець» Олександр Цертій знайшов оптимальне розв’язання проблеми. Програма, підготовлена депутатом, передбачає спільне фінансування робіт із енергозбереження й ремонту житла кропивничан – самими мешканцями та з міського бюджету.

За розрахунками голови фракції «Батьківщина» в міськраді, для цього місту протягом трьох років потрібно виділити 75 мільйонів гривень. Олександр Цертій пропонує 90 відсотків вартості робіт з енергозбереження фінансувати з міського бюджету й 10 відсотків – за рахунок співвласників будинку. Що стосується ремонту житла, то, на думку депутата, 40 відсотків коштів потрібно забезпечити з бюджету, а 60 відсотків покласти на городян.

«Батьківщинівець» окреслив нескладний механізм втілення програми.

«Щоб будинок потрапив до програми співфінансування, потрібно створити ініціативну групу, яка визначить обсяг робіт і подасть заявку в управління житлово-комунального господарства. Потім фахівці управління обстежують будинок, визначають орієнтовну вартість робіт і укладають зі співвласниками договір на виконання затверджених робіт», – розповів Олександр Цертій.

Активісти багатоквартирних будинків, які брали участь у засіданні «круглого столу», позитивно сприйняли ініціативу депутата від «Батьківщини» й висловили готовність підтримувати всі його починаннях на користь громади.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Мир в Україні не повинен досягатися шляхом капітуляції, – Юлія Тимошенко у Загребі

Мир в Україні не повинен досягатися шляхом капітуляції, – Юлія Тимошенко у Загребі

Юлія ТИМОШЕНКО: «Земельну аферу влади треба зупинити!»

Юлія ТИМОШЕНКО: «Земельну аферу влади треба зупинити!»

Олександр Чорноіваненко бореться за  вирішення фінансових проблем Східного гірничо-збагачувального комбінату

Олександр Чорноіваненко бореться за вирішення фінансових проблем Східного гірничо-збагачувального комбінату

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.