Депутати Кропивницького ініціюють створення наглядових рад на комунальних підприємствах

Депутати від «Батьківщини» міської ради Кропивницького разом із представниками громадської організації «Центр медіарозслідувань «Прозоро», Асоціацією політичних наук, центром «Ейдос» винесли на розгляд громади питання про створення наглядових рад на комунальних підприємствах міста та обговорили його на круглому столі.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації, більшість своїх ініціатив «батьківщинівці» спочатку обговорюють з мешканцями Кропивницького, аби врахувати їх побажання та зауваження.

Створення незалежних наглядових рад на комунальних підприємствах міста нині є надзвичайно актуальним, адже саме на їх роботу жителі Кропивницького нарікають найбільше.

За словами голови фракції «Батьківщина» у міській раді Олександра Цертія, якщо таким підприємством впродовж багатьох років керує одна особа, а ефективність і прозорість роботи комунального підприємства вкрай низькі, то у людей виникають справедливі претензії. Коли ж підприємством керуватиме незалежний колегіальний орган, а кандидатуру керівника рекомендуватимуть декілька осіб, підприємство працюватиме відкрито і багатьох проблем удасться уникнути.

«Ідею створення наглядових рад громади міста, озвучену на засіданні круглого столу, кропивничани підтримали. Наступного місяця ми включимо його до порядку денного сесії й побачимо, наскільки депутати інших фракцій зацікавлені в тому, аби комунальні підприємства міста працювали прозоро й ефективно в інтересах громади», – сказав Олександр Цертій.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Мир в Україні не повинен досягатися шляхом капітуляції, – Юлія Тимошенко у Загребі

Мир в Україні не повинен досягатися шляхом капітуляції, – Юлія Тимошенко у Загребі

Юлія ТИМОШЕНКО: «Земельну аферу влади треба зупинити!»

Юлія ТИМОШЕНКО: «Земельну аферу влади треба зупинити!»

Олександр Чорноіваненко бореться за  вирішення фінансових проблем Східного гірничо-збагачувального комбінату

Олександр Чорноіваненко бореться за вирішення фінансових проблем Східного гірничо-збагачувального комбінату

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.